Główne Menu


Oferowane usługi

"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, nigdy tam nie dotrzesz ....."


Domena naszej firmy to zrozumienie strategicznego planu, który przygotowałeś dla swojego biznesu, a następnie upewnienie się, że Twoja obecna lub nowa technologia dostarcza rozwiązań, których oczekujesz.

 

Firma SyTech oferuje wsparcie w pełnym cyklu procesu tworzenia systemów informatycznych, poprzez implementację, customizację oraz integrację usług korporacyjnych, włączając prace dotyczące analizy, projektowania i budowy architektury, tworzenia prototypów i konfiguracji środowiska produkcyjnego. Szeroki zakres usług związanych z tworzeniem i wdrożeniem kompleksowych systemów informatycznych oparty jest o najnowocześniejsze  i najefektywniejsze technologie, które dostosowywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta .

 

Firma Sytech oferuje ponadto usługi związane z przygotowaniem i implementacją systemów informatycznych związanych z działaniem 8.1 programu Innowacyjna Gospodarka zarówno pod kątem wsparcia przy pisania wniosku o dotację jak również tworzenia samego oprogramowania. Doskonała znajomość tematyki opracowywania wniosków o dofinansowanie zawierająca merytoryczną wiedzę z dziedziny określania i wykorzystywania metodologii definiowania grup docelowych, oszacowywania wielkości grup przyszłych odbiorców w kraju i za granicą, budowania modelu biznesowego, określania wymagań i analizy otoczenia konkurencyjnego wraz z praktyczną znajomością definiowania kalkulacji projektu pozwala przygotować wniosek w sposób masymalizujący pozytywne rozpatrzenie.

 

Kto jest online

Obecnie 1 gość online